FUNDACJA EDUKACYJNA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI WSPIERA MŁODYCH

XIV edycja Programu Stypendiów Pomostowych

Program to rozbudowany system stypendialny oferujący studentom stypendia na I rok i dalsze lata studiów. W roku akademickim 2015/2016 prawie 1300 studentów otrzymuje stypendia na studia, w tym 846 na I rok studiów.

 Polish-American Internship Initiative

Polish-American Internship Initiative to program w ramach którego wyróżniający się w nauce polscy studenci odbywają płatne 2–3 miesięczne wakacyjne staże w renomowanych amerykańskich firmach.

Fundacja

Od ponad 20 lat wspieramy sektor edukacji. Prowadzimy programy stypendialne. Organizujemy staże, konkursy, konferencje, warsztaty. Pomagamy rozwijać skrzydła. Dajemy szanse rozwoju młodym, ambitnym i zdolnym!

Konkurs Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie

Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie to konkurs dla studentów kierunków ekonomicznych. Zespoły studentów walczą w nim o zwycięstwo i atrakcyjne nagrody finansowe. Konkurs odbywa się każdego roku na wiosnę.

Konferencje dla organizacji lokalnych

Jak wspomagać rozwój młodych ludzi i wyzwalać postawy proaktywne? Jak skutecznie komunikować się z mediami i biznesem? Raz w roku, wiosną, zapraszamy organizacje lokalne, prowadzące programy stypendialne, na nasze konferencje!

Stypendia od NGO nie są wliczane do dochodu studentów

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że od października 2014 stypendia przyznawane studentom przez organizacje pozarządowe nie są wliczane do dochodu podczas ubiegania się o stypendium socjalne w uczelni.

Previous Next Play Pause

Jak zdobyć stypendium?

O stypendium możesz starać się na uczelni, w organizacjach pozarządowych i innych ...
  1. Program Stypendiów Pomostowych jest skierowany do maturzystów ze wsi i małych miast ...
  2. Inne stypendia. Stypendia przyznają także różne fundacje, firmy i organizacje, na zasadach ...
  3. Kredyty studenckie, o które mogą się ubiegać studenci uczelni państwowych i niepaństwowych ...