FUNDACJA EDUKACYJNA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI WSPIERA MŁODYCH

Program Stypendiów Pomostowych

Stypendia Pomostowe to stypendia na studia dla uzdolnionej młodzieży z małych miejscowości.
W roku akademickim 2016/17 ponad 1100 studentów i doktorantów otrzymuje stypendia na studia, w tym 700 osób - na I rok studiów.

 Polish-American Internship Initiative

Polish-American Internship Initiative to program w ramach którego wyróżniający się w nauce polscy studenci odbywają płatne 2–3 miesięczne wakacyjne staże w renomowanych amerykańskich firmach.

Fundacja

Od 25 lat wspieramy sektor edukacji. Prowadzimy programy stypendialne. Organizujemy staże, konkursy, konferencje, warsztaty. Pomagamy rozwijać skrzydła. Dajemy szanse rozwoju młodym, ambitnym i zdolnym!

Konkurs Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie

Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie to konkurs dla studentów kierunków ekonomicznych. Zespoły studentów walczą w nim o zwycięstwo i atrakcyjne nagrody finansowe. Konkurs odbywa się każdego roku na wiosnę.

Konferencje dla organizacji lokalnych

Jak wspomagać rozwój młodych ludzi i wyzwalać postawy proaktywne? Jak skutecznie komunikować się z mediami i biznesem? Raz w roku, wiosną, zapraszamy organizacje lokalne, prowadzące programy stypendialne, na nasze konferencje!

Stypendia od NGO nie są wliczane do dochodu studentów

Warto wiedzieć! Stypendia przyznawane studentom przez organizacje pozarządowe nie są wliczane do dochodu podczas ubiegania się o stypendium socjalne w uczelni.

Previous Next Play Pause
 • Zdobądź staż w USA - trwa rekrutacja!

  Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Polish-American Internship Initiative - programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich przedsiębiorstwach dla polskich studentów. Na stronie internetowej PAII dostępne są oferty stażowe firm Archer...

  Czytaj więcej >>

 • Gala Stypendiów Pomostowych

  700 stypendiów na pierwszy rok studiów otrzymali studenci pochodzący z małych miejscowości, z niezamożnych rodzin, którzy rozpoczęli w tym roku studia dzienne. 23 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja piętnastej edycji Programu...

  Czytaj więcej >>

Jak zdobyć stypendium?

O stypendium możesz starać się na uczelni, w organizacjach pozarządowych i innych ...
 1. Program Stypendiów Pomostowych jest skierowany do maturzystów ze wsi i małych miast ...
 2. Inne stypendia. Stypendia przyznają także różne fundacje, firmy i organizacje, na zasadach ...
 3. Kredyty studenckie, o które mogą się ubiegać studenci uczelni państwowych i niepaństwowych ...