FUNDACJA EDUKACYJNA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI WSPIERA MŁODYCH

Program Stypendiów Pomostowych

Zdobądź stypendium na studia! Od 1 lipca do 17 sierpnia 2016 trwa nabór do XV edycji Programu Stypendiów Pomostowych, w ramach której przyznamy ponad 1000 stypendiów, w tym kilkaset na I rok studiów.

 Polish-American Internship Initiative

Polish-American Internship Initiative to program w ramach którego wyróżniający się w nauce polscy studenci odbywają płatne 2–3 miesięczne wakacyjne staże w renomowanych amerykańskich firmach.

Fundacja

Od 25 lat wspieramy sektor edukacji. Prowadzimy programy stypendialne. Organizujemy staże, konkursy, konferencje, warsztaty. Pomagamy rozwijać skrzydła. Dajemy szanse rozwoju młodym, ambitnym i zdolnym!

Konkurs Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie

Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie to konkurs dla studentów kierunków ekonomicznych. Zespoły studentów walczą w nim o zwycięstwo i atrakcyjne nagrody finansowe. Konkurs odbywa się każdego roku na wiosnę.

Konferencje dla organizacji lokalnych

Jak wspomagać rozwój młodych ludzi i wyzwalać postawy proaktywne? Jak skutecznie komunikować się z mediami i biznesem? Raz w roku, wiosną, zapraszamy organizacje lokalne, prowadzące programy stypendialne, na nasze konferencje!

Stypendia od NGO nie są wliczane do dochodu studentów

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że od października 2014 stypendia przyznawane studentom przez organizacje pozarządowe nie są wliczane do dochodu podczas ubiegania się o stypendium socjalne w uczelni.

Previous Next Play Pause
 • Wakacje z Projektorem

  Program „PROJEKTOR – wolontariat studencki” zaprasza wszystkich studentów do wakacyjnej przygody życia! W ramach ogólnopolskiego programu studenci mogą wyjechać na projekt wakacyjny z przyjaciółmi, w czasie którego realizują zajęcia z dziećmi w...

  Czytaj więcej >>

 • Konferencja stypendystów pomostowych

  Konferencja naukowa stypendystów pomostowych „Droga do rozwoju – naukowego i nie tylko”, która odbyła się w Łodzi w dniach 3-4 czerwca, udała się fantastycznie! Fundatorem spotkania była Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, organizatorami:...

  Czytaj więcej >>

Jak zdobyć stypendium?

O stypendium możesz starać się na uczelni, w organizacjach pozarządowych i innych ...
 1. Program Stypendiów Pomostowych jest skierowany do maturzystów ze wsi i małych miast ...
 2. Inne stypendia. Stypendia przyznają także różne fundacje, firmy i organizacje, na zasadach ...
 3. Kredyty studenckie, o które mogą się ubiegać studenci uczelni państwowych i niepaństwowych ...